Олександрівський район

Визначено краще спортивне село Кіровоградщини 2015 року

У селищі Олександрівка Кіровоградської області на районному стадіоні імені Миколи Шишки відбулися обласні спортивні ігри «Краще спортивне село Кіровоградщини 2015 року».
У спортивних змаганнях, організованих обласною організації ВФСТ «Колос», за сприяння управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та відділення НОК України в Кіровоградській області, взяли участь 12 команд, які представляли кращі сільські спортивні колективи із різних районів області.
Учасників спортивного свята привітали: голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко.
Спортивна програма заходу була досить насичено і включала змагання з волейболу, легкої атлетики (естафета 4 по 100 м), тенісу настільного, дартсу, шахів, шашок, гирьового спорту, а також перетягування каната.
У результаті напруженої безкомпромісної боротьби звання «Краще спортивне село Кіровоградщини 2015 року» завоювали представники села Старої Осоти Олександрівського району. Срібні нагороди вибороли спортсмени села Рівного Новоукраїнського району. Третє місце посіли спортсмени з села Созонівки Кіровоградського району.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами обласного відділення НОК України та кубками, медалями і грамотами обласної організації ВФСТ «Колос».
А на спортсменів із Старої Осоти незабаром чекає нове випробування – участь у змаганнях «Краще спортивне село України 2015 року», які пройдуть на Київщині.