Новгородківський район
Суспільство

Семінар з питань морально-етичного виховання дітей відбувся у Новгородці

Семінар з питань морально-етичного виховання дітей відбувся у Новгородці
На базі районної бібліотеки для дітей пройшов семінар-практикум «Дитяча бібліотека, як центр морально-етичного виховання дітей» для бібліотекарів Новгородківської централізованої бібліотечної системи.
В роботі семінару взяли участь В.Григір – директор ЦБС, Н.Сегеда – виконуюча обов’язки директора РЦСССДМ, працівники районної бібліотеки для дітей – Г.Білоножко, Н.Кузьміна. З метою виховання почуття патріотизму, національної самосвідомості, відданості у служінні Батьківщині, духовної єдності поколінь для бібліотечних працівників Наталією Сегедою проведено бесіду на тему: «Без будь-кого Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини - ніщо» з показом відеоролику на зазначену тематику.

Семінар з питань морально-етичного виховання дітей відбувся у Новгородці

В ході роботи семінару бібліотекарі отримали методичні поради «Моральні цінності українців – дітям», «Вчіться світ любити, доки ще малі», з переглядом відеоролика, прослухали практично – ділову інформацію «Робота з сім’ями, які перебувають складних життєвих обставинах, з внутрішньо переміщеними особами та з сім’ями учасників антитериторестичної операції», корисну інформацію «Кодекс етики бібліотекаря України», прийняли участь в анкетуванні «Кодекс етики і ми». Цікавими були і професійні рецепти колегам «Я пропоную свій досвід»: «Дорожити Батьківщиною», «Школа доброти, людяності, чуйності, християнської етики», «Життя прожите недарма».

Василь Сухомлинський говорив: «Ти живеш серед людей. Не забувай, що кожен твій крок, твоє бажання відображається на оточуючих тебе людях. Роби так, щоб людям біля тебе було добре». Тож давайте бути добрими у думках і почуттях.

Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728