Знам’янський район
Суспільство

Танцівниці зі Знам’янки підкорили Львів

Танцівниці зі Знам’янки підкорили Львів
28 жовтня у м.Львів відбувся Міжнародний конкурс східного танцю «Байсан». Знам’янку у цьому заході представляли танцівниці Танцювального клубу «Лейла» (голова Інна Андерсон).
Делегація у складі шести осіб представила до огляду журі п’ять композицій: ракс соло-дебют, табла дует-початківці, табла тріо-продовжуючі, ракс тріо-початківці, ракс межансе тріо-продовжуючі. Кожен номер взяв призове місце.

Суддями конкурсу були танцівники і танцівниці з різних куточків України та Польщі: Ольга Маліновська (м.Бровари) — організатор міжнародних змагань зі східних танців «Garem festival», суддя міжнародної категорії; Вероніка Шулькевич (м.Івано-Франківськ) — сертифікований викладач Belly Dance Union та Ліги професіоналів східного танцю; Даніель Окраса (Польща) — переможець багатьох танцювальних конкурсів у Польщі; Катаржина Дуда-Харко — ліцензований суддя IAED, постановниця та суддя таких заходів, як «Wieczór Orientalny», «Arabska Noc» та інших.

Про участь у конкурсі говорить голова танцювального клубу «Лейла» Інна Андерсон: «Загалом, я дуже задоволена нашою поїздкою та участю у Міжнародному конкурсі «Байсан». Мої танцівниці, «лейлочки» (як я їх називаю) плідно працювали для того, щоб отримати гарні результати: маємо призові місця з кубками та медалями. Судді справедливо оцінювали усіх учасників. Завдяки цьому конкурсу ми відкрили для себе багато нового та цікавого: познайомилися з танцівниками та професіоналами з інших регіонів України та інших країн. Це новий етап розвитку нашого клубу: ми отримали маленькі, але дуже змістовні уроки з техніки виконання цього магічного танцю. Окрім того, пребуваючи у Львові, використали можливість і гарно провели час та долучилися до екскурсій цим стародавнім містом. Говорити можна довго та багато, але усі танцівниці клубу задоволені, і це — найголовніше! Дякую своїм «лейлочкам»! Ви — найкращі!»

Тож, результати «Лейли» у змаганнях зі східних танцях у м.Львів: ракс соло-дебют — третє місце та сертифікат на 50% знижку участі у конкурсі східного танцю у м.Варшава, табла дует-початківці — друге місце, ракс тріо-початківці — перше місце, табла тріо — продовжуючі — перше місце, ракс межансе тріо-продовжуючі — перше місце.

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930