Світловодський район
Суспільство

У Світловодську відзначили наймузичніший день у році

У Світловодську відзначили наймузичніший день у році
Концертно-лекційна діяльність нового навчального року Дитячої школи мистецтв була відкрита 3 жовтня святковою програмою приуроченою до міжнародного Дня музики.
Зазвичай слухачами концертних програм є батьки, учні школи мистецтв, цього разу на свято музики вперше до актової зали завітали учні Світловодської загальноосвітньої школи №2. Директор Ірина Темнова попередньо познайомила гостей зі складовою закладу: хореографічним, образотворчим відділенням, а з нагоди свята підготувала зустріч з учнями музичного відділення, які завдяки професійній майстерності викладацького колективу показують високі результати на міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах.

Концертну програму розпочала з привітань начальник управління культури Надія Клокар: «Музика – унікальна мова, яка зрозуміла усім незважаючи на національність та віросповідання. Викликає різноманітні почуття, спонукає до дій, живить надією на краще майбутнє. Мені приємно, що в нашому місті є заклади, де музика процвітає, виховує високе духовне мистецтво, діти мають можливість навчатись у обдарованих викладачів», - і вручила почесну грамоту та квіти директору школи Ірині Темновій за колективний внесок у розвиток музичного мистецтва. Побажала усім викладачам творчих успіхів і високих досягнень.

Чарівне та пізнавальне свято музики провела викладач класу теоретичних дисциплін Ольга Татаренко. В ігровій формі діти дізнались, що таке ансамбль, дует, тріо, квартет; джаз, його виникнення; познайомились з музичними інструментами і не тільки.

Фортепіанним дуетом викладачі Ірина Темнова та Ольга Медведєва відкрили захід, хвилю емоцій та почуттів підхопили учні: квартет домристів - Ліза Руденко, Настя Прокопенко, Ліза Воєвудська (керівник Тетяни Демиденко), з твором «Мелодія» сучасного композитора Мирослава Скорика; фортепіанного дуету Аня Шарига, Карини Нагула; вокальної групи з солісткою Лізою Макидон. На саксофоні грав Ілля Бабенко, «Баяніст грає джаз» виконав ансамбль «Акорд» (керівник Емма Літвінова). Завершили виступом ансамблю народних інструментів «Музичний сувенір» (керівник Тетяна Демиденко).

Директор Ірина Темнова привітала своїх колег, учнів школи, їх батьків, всіх хто небайдужий до цього надзвичайного виду мистецтва: «Нехай музика завжди залишається супутницею вашого життя, наповнює позитивними емоціями, додає життєвих сил, надихає на нові досягнення. Оточуйте себе прекрасним, і світ обов’язково зміниться на краще».

Календар

«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930