Онуфріївський район
Суспільство

Громадськість села Успенка Онуфріївського району відзначила день села

Громадськість села Успенка Онуфріївського району відзначила день села
17 жовтня 2015 року громадськість села Успенка Онуфріївського району відзначила день села.
День с. Успенка розпочався молебнем за село, за жителів, за їх щастя і добробут, за Україну, який провів настоятель Свято-Успенського храму отець Іоан.
Цього року привітати успенців прибули голова Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Самородченко, голова районної ради Тетяна Уткіна, голова Онуфріївської районної спілки воїнів – інтернаціоналістів «Саланг» Володимир Гога, ветеран- афганець Павло Малолітко.

Тепло привітав жителів Успенки з Днем села голова райдержадміністрації Сергій Самородченко. Очільник району наголосив, що день села- це свято яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої рідної держави. Сергій Миколайович відмітив значні здобутки сільської ради та тісну співпрацю з місцевими сільськогосподарськими підприємствоми, установами та організаціями. Закликав успенців берегти і розвивати добрі традиції свого села, примножувати його здобутки. Він наголосив, що сільська громада тримається на працьовитих, дружних і талановитих людях.

Голова районної ради Тетяна Уткіна подякувала жителям с. Успенки, депутатам та керівникам установ і організацій за наполегливу працю і значну підтримку соціальної сфери села.

Немало добрих слів сказала про своїх земляків господиня села, сільський голова Наталія Сіра. Вона зокрема, зазначила: «Я пишаюсь тим, що очолюю таку прекрасну територіальну громаду. Ми з вами разом творимо історію свого села і дбаємо про його добробут, щоб нашим нащадкам залишити у спадок багатий і квітучий край». Багато активних у громадському житті і талановитих успенців були нагороджені відзнаками сільської ради.

В цьому році на районну дошку пошани занесено головного інженера ПП «Возбор» - Орла Валерія Вікторовича. До книги «Кращі люди України» занесений житель села, депутат районної ради Іванченко Іван Іванович.

Радують своїми успіхами жіноча волейбольна команда, яка в цьому році зайняла перше місце в змаганнях на кубок газети «Придніпров’я». Футбольна команда «Чайка», виборола кубок «Калюжного» та стала чемпіоном району.


Багато добрих щирих слів було сказано на адресу жителів села, яке має славетну історію. Успенка – одне із старовинних поселень, в якому закарбована славетна історія українського народу. Мальовничі сільські кутки, вулиці, дороги, ставки, річка Дніпро, криниці несуть в собі цікаву таємницю та національний колорит.

До уваги громади була представлена цікава концертна програма, підготовлена учасниками місцевої художньої самодіяльності та аматорського колективу Онуфріївського районного Будинку культури, яка тісно перепліталась з найголовнішими історичними подіями.

У цей день були згадані та відзначені всі: від старого до малого, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники антитерористичної операції на сході України, багатодітні родини, найстарші і наймолодші жителі села, ті, хто відзначає ювілейні весілля та дні народження.

Цей чудовий день об’єднав гостей та мешканців села, вкотре підтверджуючи істину що кожна людина — це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію.

Календар

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031