Новгородківський район
Суспільство

Народному аматорському хоровому колективу "Ветеран" - 35!

Народному аматорському хоровому колективу "Ветеран" - 35!
19 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 35-річчя народного аматорського хорового колективу "Ветеран".
Народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни і праці "Ветеран" - один з найкращих колективів Новгородківщини, який має в кожному населеному пункті району своїх шанувальників і прихильників.

Працездатність колективу дуже велика, він є взірцем для молоді, активно веде пропаганду військово-патріотичної пісні, бере участь у тематичних вечорах, мітингах, присвячених Дню Перемоги. Кожен з учасників береже й збагачує все новими барвами шлях української народної пісні.

Велика любов до музики, закоханість в народну культуру, чистота помислів, щирість виконання, невтомний творчий пошук і широке коло шанувальників як на Новгородківщині, так і за її межами - ось так можна охарактеризувати здобутки хору "Ветеран".

Народному аматорському хоровому колективу "Ветеран" - 35!

Цього дня привітали ювілярів голови райдержадміністрації Андрій Кочерга та районної ради Олександр Горбенко. За значний особистий внесок у розвиток і популяризацію аматорського хорового мистецтва, активну участь у культурно-мистецькому житті району, а також з нагоди ювілею колективу було вручено подяку райдержадміністрації і районної ради та солодощі.

Народному аматорському хоровому колективу "Ветеран" - 35!

Ніна Грязнова, помічник народного депутата України Олеся Довгого зачитала вітальний лист від депутата та вручила кожному учаснику хорового колективу тонометри.

Народному аматорському хоровому колективу "Ветеран" - 35!

До привітань приєдналася і завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко, яка зачитала вітання від департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, вручила колективу подяку та цінний подарунок.

Після поздоровлень відбувся творчий звіт народного аматорського хорового колективу "Ветеран". У їх виконанні прозвучали українські народні, жартівливі та побутові пісні. Учасники хору читали авторські вірші та гуморески.

Календар

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930