---
Суспільство

В органах рибоохорони Кіровоградщини розпочато службову перевірку

 В органах рибоохорони Кіровоградщини розпочато службову перевірку
За дорученням Голови Державного агентства рибного господарства Яреми Коваліва, розпочато службову перевірку діяльності органів охорони водних біоресурсів в Кіровоградській області.
Як повідомив Ярема Ковалів, підставою стали чисельні скарги на неналежне виконання обов’язків інспекторами та керівництвом Кіровоградрибоохорони. Крім того, посадовці можуть бути причетні до корупції та здирництва. «Підтвердити або спростувати це зможе тільки службова перевірка. Разом з тим багато з того, що я почув від рибалок, є не просто порушенням присяги держслужбовця, а має ознаки кримінального злочину. Тому Держрибагентство звернулося до компетентних органів — СБУ, МВС та Генеральної прокуратури. Ми триматимемо це питання на особистому контролі», — наголосив голова відомства.

Разом з цим Ярема Ковалів звернувся з проханням до рибалок та всіх громадян України, які зіткнулися зі зловживаннями з боку органів рибоохорони, оперативно повідомляти про ці факти. «Держрибагентство гарантує об’єктивне розслідування заяв в межах компетенції. Я відкритий до діалогу. Всі бажаючі можуть записатися на особистий прийом або направити письмову заяву. Сьогодні громадський контроль край важливий, адже ми орієнтовані на прозору та відкриту роботу», — запевнив Ярема Ковалів.

Календар

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930