---
Інтерв’ю

Михайло Сайфудінов: «Кожна перемога має ціну…»

Михайло Сайфудінов: «Кожна перемога має ціну…»
25-27 травня 2018 у м. Житомир відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Знам’янчанин, вихованець клуба «Піт-Файтер» Михайло Сайфудінов став бронзовим призером.
До нагороди такого рівня Михайло йшов з 5 років, коли вперше переступив поріг тренувальної зали та познайомився зі своїм наставником Олексієм Слуцьким. Відтоді минуло 14 років, і от – бронзова нагорода Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА у колекції спортсмена.
- Михайле, яким був Ваш шлях до цієї знакової нагороди?
- Ще рік тому я мав спробу стати чемпіоном зі змішаних єдиноборств ММА, тоді у мене не вийшло посісти ніяке місце. Я вирішив не зупинятись, бо люблю саме цей вид змагань: тут суміш всього - боротьби всіма частинами тіла.
- Чим Вам запам’ятались ці змагання найбільше?
- Я змінив вікову категорію і тепер виступаю у віці 18-21 рік, важко було до цього адаптуватись, бо це для мене зовсім новий рівень. До того ж довелось суворо дотримуватись ваги і трохи схуднути до 77 кг. Серед суперників теж дуже сильні спортсмени, я це відчув, коли виграв тричі, а програв четвертий бій.
- Де Ви тренуєтесь зараз, адже Ви вже не мешкаєте у Знам’янці?
- Так, на сьогодні я студент університету Митної справи та фінансів (м. Дніпро), тренуюсь у спортивному клубі «Леон» у Олександра Сокола. Втім, коли я буваю у рідному місті, я постійно відвідую тренувальну залу клуба єдиноборств «Піт – Файтер» і свого першого тренера і наставника Олексія Слуцького.
- Михайле, Ви задоволені своїм результатом на чемпіонаті?
- Звісно, хотілось би ще краще мати золоту медаль, але я не зупиняюсь. Кожна перемога має ціну, я ще маю добре попрацювати, щоб досягнути вершини Олімпа на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА.

Оксана Войчишина

Календар

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31