Знам’янський район
Влада

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації
На прийом до очільника Знам’янського району звернулися мешканки сіл Топило та Юхимове стосовно надання роз’яснень щодо відмови у нарахуванні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Саме ця допомога є важливим механізмом захисту незахищених верств населення з боку держави. Вона призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Голова райдержадміністрації Олександр Лукашов надав роз’яснення заявникам щодо порядку оформлення необхідних документів для отримання цієї соціальної допомоги.

Житель села Трепівка звернувся до голови районної державної адміністрації від імені колишніх працівників ВАТ «Знам’янський агротехсервіс». Дане підприємство ліквідоване, але документи, що підлягають обов’язковому зберіганню, не передавались до архівного відділу районної державної адміністрації. Через відсутність кадрової документації громадяни не мають можливості оформити пенсію.

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

Жителі с. Гостинне порушили перед керівником району питання щодо неправомірного використання орендарем земель водного та лісового фонду на території Дмитрівської сільської ради та обмеження прав загального користування цими об’єктами з боку орендаря.

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

За результатами проведеного прийому громадян голова райдержадміністрації О.Лукашов доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в районі вжити заходів щодо вирішення порушених у зверненнях проблемних питань та встановив контроль за їх виконанням.

Календар

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930